تبلیغات
منتظران مهدی(عج) - 50(شفاى ضایعه نخاع كمر )

شفاى ضایعه نخاع كمر

یكى از برادران روستاى جمكران مى گوید:

«سال ها پیش كه به مسجد جمكران مشرف مى شدم از حاجى خلیل قهوه چى كه در آن زمان خادم مسجد جمكران بود، شنیده بودم كه فردى به نام حسین آقا، مهندس برنامه و بودجه با هدایت آقاى حاج خلج قزوینى به مسجد جمكران مشرّف شده و شفا گرفته است. سال ها منتظر فرصت بودم كه از نزدیك حاج خلج قزوینى را ببینم و جریان شفاى آن مهندس كه ضایعه نخاع كمر داشت و شفا گرفته بود را بپرسم تا این كه به عنوان معلم به قریه جمكران آمدم و ظهرها براى خواندن نماز به مسجد مى رفتم. یكى از روزها شنیدم كه حاج خلج به مسجد تشریف آورده است. خدمت رسیدم و از ایشان خواستم كه جریان را تعریف كند كه گفت: روزى جلو قهوه خانه حاجى خلیل در روستاى جمكران نشسته بودم. قبلا شنیده بودم كه شخصى به نام حسین آقا از قسمت نخاع دچار ضایعه شده و براى معالجه حتى به خارج هم رفته بود، ولى همه او را جواب كرده بودند. آن روز او را دیدم و از او خواستم كه چند روزى با هم باشیم و به مسجد جمكران مشرف شویم، امّا حسین آقا گفت: فایده اى ندارد. من به بهترین دكترها مراجعه كرده و جواب نشنیده ام.

من اصرار زیادى كردم. او پذیرفت. مدّت چهل روز با هم بودیم و به مسجد جمكران مشرف مى شدیم. روز چهلم به حسین آقا گفتم: مواظب باش كه امروز، روز چهلم است. با هم به صحرا رفتیم. مدتى قدم زدیم و دوباره به مسجد برگشتیم. وارد مسجد كه شدیم به حسین آقا گفتم: خسته ام مى روم اطاق بغل مسجد تا كمى بخوابم.

حسین آقا گفت: من هم مى روم نماز بخوانم.

مدتى در اتاق خوابیدم. ناگهان سر و صداى زیادى در مسجد پیچید و من از خواب بیدار شدم. بیرون آمدم و دیدم حسین آقا كه قبلا كمرش ناراحت بود، سنگ بزرگى از لب چاه برداشت و پرتاب كرد و هیچ دردى در كمر احساس نكرد. به او گفتم: چه شده؟

گفت: در مسجد نماز امام زمان(علیه السلام) را مى خواندم. وقتى نمازم تمام شد، نشستم و آقا سیدى را پهلوى خود احساس كردم. ایشان دست خود را به پشت من كشید و فرمود: دردى در پشت تو نیست. و بعد فرمود: وقتى نماز امام زمان(علیه السلام) را خواندى، صلوات هم فرستادى؟

گفتم: خیر.

فرمود: بفرست.

من پیشانى به مهر گذاشتم و صلوات مى فرستادم. ناگهان به فكرم رسید كه او مرا از كجا مى شناخت و ناراحتیم را از كجا مى دانست. سرم را از مهر برداشتم، امّا كسى را ندیدم و احساس كردم كه هیچ ناراحتى ندارم».
طبقه بندی: کرامات حضرت مهدی (عج)، 
برچسب ها: كرامات حضرت مهدی (عج)،  

تاریخ : یکشنبه سی و یکم مردادماه سال 1389 | 07:00 ق.ظ | نویسنده : منتظر | حضور منتظران
.: Weblog Themes By SlideTheme :.