تبلیغات
منتظران مهدی(عج) - 49(شفای سرطان)

شفاى سرطان

مادر مى گوید:

«مدتى پیش غده سرطانى در زیر شكم پسرم، سعید كه در مكانیكى كار مى كرد، به وجود آمد. بعد از مراجعه به كمیته امداد امام و معرفى به پزشكان تهران با پیشنهاد دكتر، غدّه را برداشتند و شیمى درمانى كردند، اما بعد از عمل، نتیجه اى عاید نشد و پسرم همیشه در ناراحتى و عذاب بود. شبى در منزل خود كه در بلوچستان است به آقا امام زمان(علیه السلام) متوسل شدم و شفاى پسرم را از آقا خواستم. در همین حال دیدم كه آقایى با عمّامه و ریش سفیدى كه نور از صورت آن بزرگوار آشكار بود وارد منزل ما شد و آب خواست. وضو گرفت و دو ركعت نماز خواند. سپس دست بر زمین گذاشت و دو دانه ریگ برداشت و آنها را قدرى مالش داد كه به صورت دو عدد جواهر و دُرّ درآمد. بعد نگاهى به سعید كرد و فرمود: ان شاءاللّه سعید خوب مى شود.

او عصایى در دست داشت كه از نور بود. خواستیم به عنوان تشكر پولى به ایشان بدهیم كه قبول نكرد و بلافاصله تشریف برد و اثرى از ایشان ندیدم.

سعید را برداشتیم و به مسجد جمكران آوردیم. در شب چهارشنبه، ساعت 5/2 شب كه مشغول نماز، دعا و توسل به آقا امام زمان(علیه السلام)بودیم، ناگهان سعید متوجه شد كه نورى به طرف او مى آید. ابتدا وحشت كرد، ولى بعد كم كم ترس او برطرف شد پس از لحظه اى آن نور او را احاطه كرد در همین هنگام سلامتى خود را در به دست آورد و حالا اثرى از غدّه و جاى بخیه در بدن او وجود ندارد».
طبقه بندی: کرامات حضرت مهدی (عج)، 

تاریخ : پنجشنبه سی و یکم تیرماه سال 1389 | 08:00 ق.ظ | نویسنده : منتظر | حضور منتظران
.: Weblog Themes By SlideTheme :.